Jump to content

nemoš' živjet od smrada


anonimno

Preporučene objave

Poštovani forumaši zamolio bih vas da mi pomognete oko sljedećeg problema jer eto imam takvu sreću da živim u blizini ljudi kojima nije mjesto u civilizaciji.

 

Naime moj susjed učestalo ispušta sadržaj svoje septičke jame na obližnje zemljište. Usljed tog procesa cijelim susjedstvom se šire nevjerojatno neugodni mirisi. Svi susjedi negoduju, prosvjeduju ali ta osoba bez imalo srama nastavlja sa svojom praksom.

 

Pretpostavljam da bi za nešto tako mogao pokrenuti tužbu ali ne želim da se uz to što trpim taj smrad moram godinama povlačiti po sudovima plaćati nebrojene sudske troškove da bi eventualno dobio papir na kojem piše da zbilja imam pravo na život bez nesnosnog smrada.

 

Konkretno, živim u Rijeci i svaki dan prolazim kraj rafinerije i kao i svi riječani naviknuo sam se tolerirati određenu količinu smrada ali ovo je daleko daleko gore od toga Ono što me zabrinjava da će se i ovo ljeto ponavljati situacije iz prošle godine kad ne možete navečer otvoriti prozore kako bi rashladili kuću zbog smrada koji dopire izvana.

 

Dakle moje pitanje je dal postoji neka druga metoda da se brzo i efektivno "obrazuje" taj susjed.

 

Dal policija može išta poduzeti u ovom slučaju? Ili možda to ni nije posao policije nego neke druge službe?

 

Ukratko što ja mogu ( osim tužbe) poduzeti da zaustavim ovo barbarsko ponašanje?

 

unaprijed hvala

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija