Jump to content

po hrvatskoj


anonimno

Preporučene objave

auto je prodan 2005 g,napravljen je kupoprodajni ugovor, ali auto nije odjavljen.

 

u meduvremenu je tadasnji kupac auto prodao dalje.

 

kako nije napravljena odjava na moju adresu dolaze razne kazne kao;parking, opomena pred utuženje zbog neplaćanja obavezne police autoosiguranja, i najbolje od svega nn vozac je natocio nafte i zbrisao.

 

znam da se auto nemoze nikako odjaviti na temelju kupoprodajnog ugovora, ali kako se moze napraviti i tehnicki i registracija na moje ime kada ga auto nije vise moje?!

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije se baš dobro igrati kaznenim prijavma a da znate da auto nije ukradeno. To predstavlja kazneno djelo.

 

Dužnost vam je dati podatke o vozaču kada vam stigne kazna (inače vam slijedi 1000 kuna samo za ne davanje tih podataka).

Automobil se ne može registirati bez osobne iskaznice i stoga prijavite stvar poiliciji

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma moze taj rec da ste mu rodica ili nesto to nije tako problem....

 

a neznam provajte stupiti u kontakt preko te prve osobe kojoj je prodan automobil...

vi ste samo napravili ugovor a niste ga ovjerili u javnog biljeznika....

 

eto znaci ja sam vam preporucio ono gore ako se taj kreten ne pojavi lipo udrite prijavu da je automobil otuđen i ako ga zaustavi policijaj lipo ce se proveselit a vama ce vratiti auto

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija