Jump to content

Dug prema Legalisu


popay

Preporučene objave

Dragi moji...eto i moje su muke jučer završile, pa da podijelim svoje dojmove sa vama.

Komisija je bila odlična !

Buljan - jako simpatično biće, i jako dobra...ispituje osnovne stvari. Nas konkretno nije pitala niti ovrhu a niti ostavinski postupak. Krenula je nekako od početka i sve po malo.

Novosel - ah..tu je ono ime kojeg smo se najviše plašili. Mogu samo reć, čovjek je oštriji, i u nastupu i u pitanjima, al su mu pitanja normalna. Kod njega je važno ne uplašit se, a kako se ispitivanje bliži kraju i on se malo "smekša" i na kraju i nije tako strašno. Ja sam zeznula nešto i u presudi al nije to uzeo za zlo.

Miletić- jako jako ugodan...pita jako polako i smirenim tonom tako da je ispitivanje zaista ugodno. Pitao je novine iz ZOO i naknadu štete, ništetne pravne poslove i sva svoja standardna pitanja.

Palarić - hm...a to je takav predmet da ti ništa ne ostaje nego naštrebat. Al ne treba sad znat sve dočno nabrajat, važno je znat osnovno..pita brzo, možeš se i raspričat na pitanje a i ne moraš.

 

Eto dragi moji...drž te se...učite učite i samo učite. Uspjeh je onda zagarantiran!

 

 

 

:xwave:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija