Jump to content

rad za opče dobro


exxelent

Preporučene objave

ja bih sad mijenjala kaznu za rad, ali sam u 1.mjesecu poslala prigovor i još ništa mi nije stiglo. Buni me to što je brat kažnjen u 3. mjesecu i stigao je do suda i već mu je donešeno rješenje, a meni ništa, pa se pitam dal je prigovor uopće otišao na sud, ili "leži" negdje u policijskoj postaji...I što bi to moglo značiti kad nema nikakvog odgovora već toliko, a napomena da živim u manjem gradu gdje bi to ipak trebalo ići brže...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To što jš niste pozvani od strane Prekršajnog suda ne znači ništa jer jue to praksa i u manjim mjestima da se malko odulji sa zakazivanjem rasprave. Naime policija pošalje spis par dana nakon zaprimanja prigovora i nakon toga sud, sukladno svojim vremenskim mogućnostima (svi su zatrpani) i volji (mnogima se neda raditi) zakazuje rasprave. Meni je tek nakon 8 mjeseci stigao poziv za raspravu!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma da, jasno mi je to, ali me zbunilo to što je bratu rasprava bila zakazana za koji dan i nakon mjesec dana stiglo je i rješenje i što je najbolje dobio je opomenu i 100kn sudskih troškova, još radi, a što će biti sa mnom tko zna...zato sam nestrpljiva, ali opet bolje da ne dolazi ak će biti nepovoljno...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija