Jump to content

Kako je bilo???


pravnica25

Preporučene objave

Anngee, Facko, pa ništa se ne javljate... Kako je bilo na ispitu.. Anngee , tulumariš ha? Priznaj.... Ajde ljudi javite kako je bilo,, Kakvi su bili ispitivači, što su Vas pitali... kakva je prolaznost... Nas koji tek idemo (uzela sam si za pravo govoriti u množini :mig: ) jako zanimaju svi detalji..

 

Hvala unaprijed... :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bok svima! Ja položila pa sam se malo htjela odmoriti od ovog legalisa, al eto me nazad!

Komisija Marković, Šipek, Rašo, Damjanović i Mikšić. Bilo je ok jer sam uglavnom znala, puno sam učila po pitanjima, a Marković mi je došao umjesto Vlahinje, pa nisam znala državne službenike al to su samo 2-3 pitanja. Damjanovićke sam se bojala ko vraga a na kraju je ispalo da sam to najbolje znala. Malo ima čudna pitanja, ali se ponavljaju, objavljena su na legalisu i to je to. Osim toga još me pitala stjecanje bez osnove i prekomjerno oštećenje, te stvarni teret, ali traži samo srž, a zatim postavi neko blic pitanje pr. od kada treba vratiti kamate. Ali sve u svemu ok. Mikšić pita stalno ista pitanja, jedino je ostavinski malo više davio kad je vidio da baš nitko to nije previše radio.Rašo i Šipek su legende, taman da niš ne znaš prošo bi, barem ja tak mislim.

Sve u svemu, trema je bezrazložno prevelika.

Pravnice25, drž se, sve će bit ok!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo ljudi i ja položila 18. Komisija: Jesenković, Damjanović, Vlahinja, Palarić i Garačić. Svi su bili ok. Standardna pitanja. Samo je malo Jesenković bio nervozan, Promijenio nam se ispitivač iz uprave, trebao je biti Marković, a došao je Vlahinja. Međutim, rekli su nam to drugi dan na pismenom. Još nisam to doživjela potpuno jer još uvijek se uhvatim da mislim kako moram učiti. Hvala Bogu na ljetu bez učenja! Sretno kolege!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija