Jump to content

Jel vrijedi sad prijavljivat PTSP?


eliopisak

Preporučene objave

100 % imam vojnu nesposobnost i 40%HRVI radi postraumatske teške epilepsije .imao sam 60% invalidnost i nisam potezao PTSP jer sam se bojao posljedica iako sam imao nalaze psihijatra i psihologa o tome.No komisije su me zavlačile i po novom zakonu je EPI nosila max. 40% i tako sam to trajno dobio 2004.g

Neurolog kaže da sam stvarno lud jer to moja bolest nosi a i tablete što pijem godinama daju se i za PTSP.

Šta sad. Da prijavljujem il da zaboravim na to tj. da nebudu neke negativne posljedice toga? :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

eliopisak je napisao:

Nisam spomenuo da se PTSP spominje još 2000.god kada je prvostupanjska komisija na osonvu dokumentacije uz Epi utvrdila i 30 % PTSP koji je drugostupanjska odbila

Naravno da su te informacije bitne za korektan odgovor.

Nadležnom županijskom Uredu državne uprave koji rješava o pravima HB i članova njihovih obitelji možete podnijeti zahtjev za utvrđivanje novog % invalidnosti radi pogoršanja zdravstvenog stanja po osnovi oboljenja PTSP, ali samo ako vam je prethodni zahtjev za priznavanje statusa HRVI po osnovi oboljenja PTSP odbijen (vidi rješenje i nalaz DLP-a iz 2000.) jer je utvrđen invaliditet manji od 20%. Dakle, samo pod tim uvjetom.

Drugi uvjet (da je od zadnjeg konačnog rješenja proteklo 2 godine) već je ispunjen.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija