Jump to content

Kredit


PrEsVeTli

Preporučene objave

Znam da je vjerovatno već bilo pa oprostite na opetovanju.

Ako hrvatski branitelj, RVI (20% trajno), dragovoljac, u DR spec, odlući za sebe i obitelj sagraditi novi dom. Gdje se takav čovjek može obratiti za kakvih 400.000 KN kredita na 15-20 godina a da ge ne ogule kao majmun bananu. Naime, znam da u svakoj banci ima stambenih kredita alime zanima da li gdje ima povoljnijih ili da li negdje država refundira barem kamatu. Makar da je prepolovi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

za one koji nisu upoznati, ja sam podigao dugoročni stambeni kredit na 30 g. 28000 eura koji na kraju košta 500.000,00 kn. na to sam bio prisiljen jer sam u protivnom morao iseliti iz srpske kuće čiji me je vlasnik prevario ali uz sve dokaze koje sam imao napismeno izgubio sam sud.

ono što presvetlog zanima a možda i druge je da se obratim mobs-u sa zahtjevom da mi se taj kredit prkvalificira kao braniteljski sa statusom hrvi tjs. da mi se smanji kamata ili već nešto.

ovih dana taj ću zahtjev poslati u mobs i kad dobijem odgovor objavit ću na forumu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija