Jump to content

nepravdeno zapošljavanje


lureser

Preporučene objave

ja sam ing. nautičkog turizma, a u lučkoj upravi su ipak zaposlili momka koji ima srednju školu. Dali sam ja imao prednost na tome poslu, inače me na svaku molbu za posao u ACI marini i lučkoj upravi, odgovaraju kako oni več imaju uvježbane momke koji rade za njih več nekoliko godina, a ja sam ogorčen, naime ja jedini imam višu školu i mogao sam več odavno biti na jednom od tih radnih mjesta. A uz sve to svako malo se zaposli netko ko je manje kvalificiran od mene. Što bih ja mogao poduzeti i kome bih se mogao obratiti za pomoč. hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Učlani se u HDZ.

 

Bože dijete drago, pa gdje ti živiš? Imaš li ti roditelje i gdje su oni radili... Čitaš li ti novine? ali mislim, ne Slob.dalmaciju i to..

 

Prvo... da li je bio raspisan natječaj za to tvoje gl..radno mjesto?

Drugo... ako je, koju kvalifikaciju su tražili? jel možeš biti i dr. a ako traže NK, kužiš?

Treće... ako nije bio raspisan natječaj, opet ne možeš ništa.. buuu..

Možeš ih prijaviti Nadležnom ministarstvu pod koje oni spadaju, to je ako se ne varam onaj Kalmeta, i na kraju opet HDZ.. kužiš!!

:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija