Jump to content

molim informacije


krco1

Preporučene objave

Dana 19.07. 2007. bio sam na vještačnju u Tvrtkovoj. 23. te mi je tamo vještak rekao da mi se predmet šalje u MOBMS i sad si pratim predmet preko interneta.

20.07. nalaz i mišljenje vještaka o invalidnosti

24.07. spis u rok provedbe MIO

24.07. spis za povjerenstvo MOBMS-a

24.07. otprema spisa središnja služba.

Danas sam zvao u MOBS te su mi odgovorili da moj predmet još nije zaprimljen, dali netk zna koliko se dugo čeka na početal postupka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Središnja služba HZMO je u A. MIhanovića 3 u Zagrebu i rješava predmete u drugom stupnju (žalbe, vještačenja u drugom stupnju, revizija po ZOMO,...) a u Tvrtkovoj 5 je Područna služba Zagreb koja rješava u prvom stupnju ( po teritorijalnoj podjeli zadnjeg zaposlenja i/ili prebivališta,...). Što se tiče rokova u praksi za Povjerenstvo za ocjenu uzroka invalidnosti (nesposobnosti za rad) je prosjek tri mjeseca ( nisam čuo da je neko dobio značajnije prije npr. za 15 dana,...).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim informaciju - uputu kako uspijevaš preko internetske stranice HZMO pratiti predmet tj. promjene vezane uz predmet tijekom dana (naveo si tri radnje u jednom danu). To bi mi bilo zanimljivo i bitno jer koliko je meni poznato oni ažuriraju jednom dnevno i prikazuju zadnju akciju, a to je dostupno tek sljedeći radni dan (a nekad i nakon više dana npr. kad su bili susreti djelatnika HZMO, iz PS Zagreb nisu ažurirali stanje 7 dana).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

neznam evo meni je danas pokazalo ovo

zaprimljeno 04.06.07.odsjek uredskog poslovanja

primopredaja spisa 11.06.07. soc.radnik

13.06.07.soba 33

20.07.07.nalaz i mišljenje vještaka o invalidnosti,zato mi nije jasna ova središnja služba

23.07.07. soba 217

24.07.07.rok provedbe mio.

24.o7.07.spis za povjerenstvo mobms

24.o7.07.središnja služba

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Računaj na minimalno 10 mjeseci. Kad ti papiri odu u Trpimirovu onda si pri kraju slučaja. Vidiš ovdje ti nitko nije spominjao Trpimirovu a tamo ti se sve kompletira i kad sve stigne kod njih rješenje će ti stići unutar mjesec dana. Ako ti usfale neki dokumenti tražiti će te da im dostaviš, najbolje osobno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija