Jump to content

ljudi javite se


morana

Preporučene objave

Helou!

Pa gdje si do sad???!!!! ;-) Ima nas ovdje još za deveti mjesec, al nismo tak neozibiljni ko ti - mi histeriziramo on-line već od 7 mjeseca! Ma pravi smo veterani! :-D Ako te to što tješi, prema post-ovima koje sam ja skenirala - panika je najnormalnija stvar. I sve drage dobrohotne kolege koji su to prošli ti govore da se samo ne treba živcirati.... sve kao navodno nekako sjedne...

:-? Ne znam kak na tebe djeluju takvi odgovori, ali meni nikako ne pomažu!!!!!! :-x Imam feeling da su to sve infomacije za ljude koji su puuuuuunoooo pametniji od mene, i svakim danom se iznova budim sa mišlju da se bogato udam i izrodim hrpu djece, a onda ostatak života pričam kako sam diplomirala, i odradila pripravnički, i eto, tek što nisam položila pravosudni, ali onda su došla djeca, obaveze.... i tako prošao život :-) Hmmmm.... brijem da niko ne bi popušio, al bolje zvuči nego preglupa sam i prelijena da ja to spremim!

Evp, krenula sam pisati ovaj post da te utješim al sam si sad još više jadna.... Ah :majstor: to ti je valjda to - normalno!

I za kraj, zaključujem - brijem da taj pravosudni opće ne bi bio tako težak da svi mi skupa već generacijama ne histeriziramo oko toga! Zasmisli da te principal nazove i pita kak ide učenje, a ti mu veliš "odlično, šefe, za sad mi se čini da imam ziher prolaz, ali još ću ja to malo ponoviti..." - to bi bilo stvarno osvježavajuće, a sa druge strane telefona mora da bi čula samo tupi udarac .... :-D

Pozdrav od histerikuše!

Nema predaje! :mase2:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ajd nek ste se malo javili, imam osjecaj kao da sama na svijetu sjedim i učim.

 

imam pitanje: čini li se vama da ne učite kako biste trebali, ja se mučim i ubijam kako znam, ali nekako imam feeling da ne bi tako trebala.

 

ne, zdrav razum i logika su mi umrli. ja mislim da cu proci samo ako mi ispitivači budu turbo raspoloženi taj dan i ako, nedaj bože da takvih ima, budem odgovarala s nekim tko ništa ne zna..

 

kad će stići rjeeeešenja..? i kad ćemo znati komisijuuuuuu?

 

e kad zamislim kako se oni sad brčkaju na plaži, i zaboravili da imaju ispite...

 

pusa

 

pusa

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hi

 

Ma tincha fakat si me sad utješila, to mi je malo dalo motivacije za daljnje mučenje i učenje, užas je felling da svi oko tebe uživaju po godišnjima, kupaju se, a ti samo uz knjigu se budiš i uz knjigu i liježes.

 

A što se tiče ideje sa bogatom udajom, to je tema za razmišljanje, ha ha.Ja sam čak imala ideju da bi bilo puno bolje recimo raditi u Zrinjevcu, lijepo meteš ulice i mozak na pašu, i imaš veću plaću nego mi sada.

 

U biti jedva čekam da tamo dođem i sjednem pa šta bude. Samo da više ne moram učit beznadno po cijele dane. Pa ako i padnme valjda ni to nije najgore šta ti se može dogodit u životu.

 

Ej ljudi, a jeste li čuli da prvog u mjesecu možete nazvati isti onaj broj u Mnistarstvu ma koji se prijavljuje za slušati i da ti tamo tip na telefonu bez problema reče kad ti je usmeni prije nego kući dobiješ rješenje??? To mi je frendica rekla da je ona tako zvala i tip joj je lijep rekoa.

 

Tincha i svi ostali držite se i sretno svima patnicima !!!!

 

we can do it

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

haj haj

 

ma svi kažu da je normalno da ni dan prije pravosudnog ništa ne znaš, ali nekako da to kad tamo sjedneše nekako izlazi iz tebe neobješnjivim fenomenom. pa ćemo se u tu teoriju vrlo brzo i sami uvjeriti na svojoj koži.

 

Svaki put kad bilo šta čitam, ko da mi je prvi, a organizacija pravosuđa, me naprosto ubija,jedno blago rečeno uspavljujuće gradivo.

 

Što se tiče rješenja,kažu da se dobije oko dva tjedna prije, a komisiju ko objave na internetu koji dan prije roka. pa ako nisi baš na početku roka, onda ti ko to možda i pomogne.

 

Ok ljudi odoh učiti

 

držte mi se svi

 

pusa pusa pusa

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bojim se da bi to bilo malo prejednostavno kada bismo padali na ispitu zato što smo glupi. Mislite li stvarno da pravosudni ispit ima ikakve veze sa inteligencijom???? Bojim se da ne....bojim se da je to samo trening živaca i trening tko može više za što kraće vrijeme nabubat gluposti pa ih onda zaboravit za otprilike 1 sat nakon ispita.... ma debilana je to sve skupa, al eto sto se mora nije tesko :-D

 

Bit će to sve u redu ljudi dragi, samo vi (i ja ) štrebajte, kako znate i kako možete-vjerujem da ako daš sve od sebe rezultat ne može izostati.

 

:propovjeda:

 

Ja nisam nikada bila za učenje s nekim, bilo da me netko ispituje ili da zajedno učimo. Onda se to pretvori u kavicu, pa malo popričaš pa ti ode dan a ništa niste napravili....Kod mene definitvno pali tehnika zatvora i izolacije od normalnog svijeta, pa ti štrebaj dok ti mozak ne pukne :rigoleto:

 

Nisam danas tako dobre volje kao jučer....očigledno :tuzan:

 

:mase2:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija