Jump to content

Voznja poslije 23 i preko 75 kw


Hrvoje_1

Preporučene objave

Mladi sam vozac. Zaustavila me policija pslije 23 h i sad mi je dosao poziv za sud zbog toga.

Kad su me zaustavili nisu legitimirali prijatelja koji je bio samnom. Zanima me da li mogu navesti da je bio samnom netko stariji od 25 godina?

Da, terete me da sam vozio auto jaci od 75 kw, a auto kojim sam ja upravljao ima 50 kw! Kak sad to? Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prvo i osnovno pogledajte sto pise u prekrsajnom nalogu... drugo i da su legitimirali prijatelja opet bi vi isli s nekim kvazi isprikama da je mogao biti jos netko u autu... poklopite se usima i platite kaznu jer ste i sami priznali da ste u prekrsaju.... generalno se svi tako izvlace i onda se pitate svi poslje kako je moguce da netko zgazi djevojcicu a imao je 19 prijava za prometne prekrsaje...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako mi nemozete pomoci da se izvucem iz tog onda nemojte nis komentirati. Nek oni love te kaj imaju 19 prijava a ne mene zbog nekakve gluposti.

Nemam 2000 kn viska da se pokrijem usima i platim za sta sam kriv i za sta su mi izmislil.

Da oni rade posao kak spada legitimirali bi prijatelja i to bi uslo u zapisnik pa se nebi mogao zaliti. Tolko su nesposobni da neznaju prepisati 2 broja i prometne dozvole pa bi pisalo da sam vozio auto od 50 kw a ne jaci od 75 kw!

 

Ak se mogu izvuci zasto se nebi, barem da pokusam. Pa ako neko ima prijedlog kak nek mi pomogne... Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa ljudi moji ovdje ste da pomognete čovjeku,najlakše je napisati plati i gotovo.

Ja ovoj državi ne plačam ni kune a pogotovo ne radi ovakvih gluposti.Hrvoje,obavezno napiši prigovor protiv prekršajnog naloga i kad nakon par mjeseci kad ti dodje rješenje opet se javi. i tako do,nadamo se,zastare. Nedaj lopovima ni kune. Sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I naravno da češ svoje tvrdnje (ako su točne) lako i dokazati,jer u prekršajnom nalogu mora pisat i reg. oznaka automobila koji si vozio,te se vrlo lako utvrdi da je policajac lagao. Prekršajni nalog ne znači odmah da si automatski kriv,zato i ima na dnu pouka o pravnom lijeku.Samo pazi na rok od 8 dana za slanje prigovora.Ak hočeš javi se na pm pa ti pošaljem primjer prigovora.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija