Jump to content

Izračun mirovine


dudo-sk

Preporučene objave

Prije svega zahvaljujem na pomoći.

Mislim da je profesjonalna jer piše 20 %- 80 % nastalo smanjenje za sposobnoszi za rad, ali postoji sposobnost za rad sa punim radnim vremenom uz ograničenje većih psihovizičkih naprezanja - čin vojnika . naknada plaće

 

Kad sam išao na komisiju nisam imao RVI i malu liječničku dokumentaciju, a išao sam prisilno jer sam bio dugi niz godina na civilnom bolovanju uz diagnozu PTSP. E da kao civil bio sam obrtnik ( ugostitelj )

kad dobijem rješenje da se žalim ili tražim ponovno vještačenje na omjer DR- civilno.

Zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

to i je razlog malog vojnog omjera jer u dokumentaciji nije bio status rvi-a. kad dobiješ rješenje nikako ne idi sa žalbom nego sa obnovom postupka zbog novije dokumentacije kao što je rješenje o rvi-u i vjerovatno imaš novije liječničke dokumentacije. provjeri da li ti je u predmetu i potvrda o statusu dragovoljca.

sve to možeš predati u mirovinsko bez obzira na to da li si dobio rješenje o mirovini. javi se pravniku u mirovinskom da te uputi u postupak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

negdje sam na ovom forumu dao odgovor na slično pitanje i na žalost moram ponovno napomenuti da je sa ovakvim malim vojnim omjero teško izračunati mirovinu jer se 80 % računa po zomo-u i gdje se koriste podaci o zaposlenju iz civilstva.

radi informacije vojni dio bi vam bio oko 1400 kn dakle za onih 20% rat.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija