Jump to content

Procjena odstete


odaiko

Preporučene objave

Objavio Poruka

Ane

Urednica

 

 

 

Pristupio: 21/10/2004

Broj objava: 2581

 

 

Online! ne u duplo

 

Citat:

 

drgoor je napisao:

ovaj odgovor se odnosio na " procjenu odstete " pa mi nije jasno kako je ispalo kao da sam ja temu otovrio?

 

 

Tako sto ste stisnuli na Objavi novu temu.

 

Tema glezanj preseljeljena je u Obvezno pravo i molim vas da ne otvarate duple teme. Ova je zakljucana i preselit cu ju na prethodnu.

 

14:23 6/9/2007

odaiko

Novak

 

 

 

Pristupio: 5/9/2007

Broj objava: 5

 

glezanj

 

Prometna nesreca, udarac automobila. Imao sam srece da je lom bio bez pomaka, pa sam izbjegao operaciju, no trebalo mi je godinu dana vjezbi i terapija da prestanu bolovi i da se mogu njime normalno koristiti. Kad kazem da sam sada OK, prija mjessec dva prestali su bolovi, no snaga i potpuni raspon kretanj se jos razradjuje.

 

Uz glezanj u nutar tih godinu imao sam problema i tretirali su mi i vrat, ruke, te jos uvijek nemogu na jednu stranu do kraja okrenuti glavu, ali je skoro dobro. I oporavkom gleznja, otkrilo se ogranicenos savijanja koljena iste noge.

 

Mislim da bi to bilo sve.

 

11:05 6/9/2007

drgoor

Aktivan

 

 

 

Pristupio: 22/8/2007

Broj objava: 19

 

Re: glezanj

 

ovaj odgovor se odnosio na " procjenu odstete " pa mi nije jasno kako je ispalo kao da sam ja temu otovrio?

 

9:53 6/9/2007

drgoor

Aktivan

 

 

 

Pristupio: 22/8/2007

Broj objava: 19

 

glezanj

 

sve ovisi kolika je invalidnost nastupila,....i dali ce uopce biti invalidnosti.

daj malo pojasni na koji nacin je doslo do stetnog dogadjaja?

radi li se o prometnoj nezgodi? pad sa skele prilikom zidanja kakve kuce i sl? ili si se pokliznuo na kakvu koru od banane.?

 

8:14 6/9/2007

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija