Jump to content

pomoć


keysersoze

Preporučene objave

poštovanje!

Dana 27.02.2007. zaustavila me policija i izvršila kontrolu na droge!Ok bio sam pozitivan,no upravljao sam vozilo pod zabranom zadnji dan znači do 27.!sad sam dobio plavu kovertu s uplatnicama od 6000kn i sudske troškove!e molio bi vas da mi netko barem okvirno napiše žalbu s naglaskom da sam vozio zadnji dan!uglavnom stvarno nemam to za platit jer studiram u zg,plaćam stan itd!hvala!

 

dali je moguće oduzimanje vozaćke na uvjetno?

dali oduzimanje vozačke sljedi tek nakon uplate novčane kazne?

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

za ono što ste počinili trebate snositi i posljedice, a one su plaćanje novčane kazne i torškova. ukoliko uložite žalbu, ne trebate plaćati ni kaznu ni troškove. uvjetna vozačka ovdje teško da će doći u obzir. kad rješenje postane pravomoćno i izvršno, bit će dostavljeno policiji, te će vas ista pozvati da im donesete vozačku, kako bi vam upisali zabranu......

a što se tiče plaćanja, ako nemate, u ovom slučaju, a kad vas se radi o novčanoj kazni od 6000,00 kn, onda će taj iznos biti zamijenjen mjerom zatvora....

:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija