Jump to content

kako?


mandarina

Preporučene objave

Početnik - Facher

Zaima me kao naivc, moja je majka umrla prije dva mjeseca njena ostavina - je bila prije dvije godine moja majka platil svoju ostavinu 900 Kn na svu svoj ostavinu 2004. godine, 2007. godine (imovinu mi nasljeđujemo njenu ostavinu + 12.000,-- tisucua euru (posuđenu koju moramo vratiti) ali nije bitno - normalno to nitko ne zna i nije bitno - -to je sve ok (kako je da je ) jedini nalog je moja punomoc u prihvcanju rjesenja kao i naloga za provjeru dviju banaka -

Vau, al eto voiimo svoju obitelj odričemo se svega kako ja tako i moj sister u u korist oca - kojeg stvarno voilimmmmmo- a koji ima strašnu mirovinu od 1400, kuna - sad se ja pitam kako ga neko moze oplasti za iznos od 3000 KN pa na dalje, (kako bi to javni biležnici rekli od oka -

- neka mi to neko proba objasniti - ili je to ok - ili ne nemam pojma - al to ne mogu objasniti njemu koji je jedva prihvatio nasljedstvo da mora dati svoje dvije mirovine - za nešto što je faktično njegovo od oka-

jako je razočaran - a ja ne znam što nas čeka mene i sister - kako nas mogu oplesti javni bilježnici koja je tarifa na koji iznos - help - nakon svega smatram se samo ovcom -fakat ovcom - pa neka mi neko objasni koliko što košta - ja znam da javni bilžnici imaju pravo dati na procijenu ali isto tako znam ako je 2004. godine procijenjena majčina vrijednost da to vrijedi 900 KN za JB naravno 2007 , + 12.000,-- EUR - 2007 kako sada to može vrijediti 3.000,-- KN za mog oca - ili se varam pa sam naslijedila miljune ................ :-?:-? kako ?kako :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ajde faheri da Vas ćujem koja Vam je tarifa --- koliko moram nasljediti - da Vas mogu uopće platiti - ili to nema - nigdje još u nijednom JB uredu nisam vicjela cjenik usluga kao ni cjene na robi - pa to Vi od oka.

Gdje je cjen ikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk- na kojem WWWW ili u kojem pravilniku - mogu znati što plaćammmmm kao što znam koliko košta koja usluga po kojoj mjeri - nisam glupa - ali prosim cjenikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk i Vi znat naplatiti - pa eto kakko - da znam i jjjjaaaaaaaaaaaaaa

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija