Jump to content

promjena skrbnistva nad dijecom-POMOC HITNO


blondy_000

Preporučene objave

zanima me pravni savijet,,

 

naime moja prica je slijedeca,sa bivsom suprugom imam dvoje malodobne dijece,

 

ona zivi u izvanbracnoj zajednici sa osobom problematicnog ponasanja sa kojim ima i zajednicko dijete

 

placam alimentaciju redovito,vidam dijecu redovito

 

ali moja bivsa tuce djecu,zanemaruje ih(ostavlja same u stanu po par sati) ,dijeca su izozena bracnim svadama nje i njenog partnera,starije dijete zbog toga popusta u skoli,agresivno je i preplaseno,bivsa negira bilo kakvo postojanje problema a ja vidim da moja dijeca pate i nezelim to

 

htio bi dobiti skrbnistvo nad dijecom(imam uvijete stambene,materijalne i najvaznije emotivne),i moja odluka nije hir,niti sam je donio preko noci

 

sto mi je ciniti,sudstvo je u nas sporo,a dijeca su malo i svako prolongiranje situacije na njih stetno dijeluje

 

kakve su moje sanse da dobijem dijecu? kojim redosljedom da idem? od centra za soc skrb ili??? pomozite :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Idi prvo u Centar, pa prijavi da se nad djecom vrsi nasilje- nabroji sve to: svadje, da ih bivsa tuce i to.

Ako ti to nitko ne preporuci, a vidis da ti je dijete tako preplaseno kako kazes, odi u Argentinsku s djetetom da vide psiholozi kako mu se moze pomoci. Pokusaj popricati i s pedagogom u skoli- ima divnih pedagoga koji pomognu djeci vise od svih odlazaka u Argentinsku.

Paralelno sa svime podnesi i prijedlog sudu da se promijeni odluka o povjeri djece, a mozes i prijedlog za donosenje privremene mjere- to bi trebalo ici brze...

 

I sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

-Poliklinika za zaštitu djece grada Zagreba

Adresa: Argentinska 2, 10000 Zagreb

Tel: 01/3457-518

Fax: 01/3436-577

e-mail: info@poliklinika-djeca.hr

web: www.poliklinika-djeca.hr

 

Ovo ti je Argentinska u zargonu. To ti preporucam ako uvidis da je djeci zaista potrebna pomoc zbog svega sto su prozivjela, naravno, nitko te ne tjera. Samo navodim kao mogucnost da znas unaprijed ako do toga dodje.

 

Privremena mjera je mjera koju sud donosi relativno brze u odnosu na prijedlog kojim trajnije rjesavas situaciju, dakle djeca ti do rjesenja tvog prijedloga za promjenu odluke o povjeri mogu biti dodijeljena temeljem privremene mjere.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Argentinska je ulica na opcini Susedgrad, kvart Gajnice a u njoj se nalazi Poliklinika za zastitu djece Grada Zagreba.

O poliklinici pogledajte ovdje.

 

EDIT:

vidim da smo chaz i ja odgovarali u slicno vrijeme (imate cak sad i dva URL).

mozda da prvo odete vi u polikliniku na razgovor sami i zamolite ih za savjet.

CZSS vam je svakako stanica broj jedan pa cete vidjeti dalje.

 

za trazeni tekst zakona, obratite se zexu i stize vam mailom.

 

sretno!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija