Jump to content

parking


zgLecter

Preporučene objave

Pozdrav svima na forumu,

 

Ovakva mi je situacija na vrlo ograničenom parkingu pred zgradom.. Daklem, porušili preko puta zgrade par kućeraka, podigli dvije četverokatnice, napravili lijep, prostran parking iza njih i naravno, ponudili kupcima stanova parking mjesta na prodaju posebno. Naravno da nitko od sirotih dotepenaca nije imao tih dodatnih par tisučica ojra za parkirno mjesto a sroljo koji je izgradil zgradu je lijepo zapiknul rampu na prolazu prema parkingu tak da on sad lijepo zjapi prazan, a svi stanari parkiraju tam di bi trebao parkirati ja i stanari zgrade u kojoj živim. Pitanje za sve koji se kuže u te stvari: Da li postoji način na koji bi se taj problem mogao riješiti.. Naime, na parking ispred naše zgrade nije moguće postaviti rampu niti ga na neki način ograditi. Jasno mi je da stanari zgrada prekoputa legalno parkiraju na "našem" parkingu (pošto je javan) ali mi nekako nije fer da stanari zgrade u kojoj živim više nemaju šanse normalno parkirati a iza zgrada prekoputa parking zjapi prazan.. Postoji li kakav pravni lijek?

Thnx svima unaprijed!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija