Jump to content

Klasika al šta ćeš?


Josipa15

Preporučene objave

Bili smo jamci naravno kao i mnogi drugi, nakon 4 godine strepnje nad konstantnim opomenama, aleluja kredit je prijevremeno u cijelosti otplaćen. Tako da smo otplatili samo 4000 kn, nije puno ali ja bih to nazad. Pa ukoliko bi mi netko bio voljan u cijelosti objasniti proceduru jer mi kažu da se za te novce ne isplati, ali malo je istvar principa. Unaprijed hvala :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala, ali koji je princip ako je to suprugu skidano sa plaće? Tko mi daje potvrdu? Kadrovska koja je skidala s plaće, banka u kojoj je dignut kredit,i da li dobijem kamate i vjerojatno pribavim sve to, pa tek onda put odvjetnika. Molim nekog od pravnih umova proceduru, imam malo dijete pa mi je nezgodno da me prešetavaju. By the Way kad pišem sve ok ali na forumu sve izgleda malo kak ti da sam nepismena. Riječ klasika mi razdvojena a inače nije tu kod mene. :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U banku idite gdje ćete dobiti potvrdu da je suprug bio jamac i u banci će vam dati i ovjereni ispis iznosa koji su skidani suprugu s plaće s datumima. Od svakog datuma isplate imate pravo na zateznu kamatu od dužnika.

Ne škodi i iz računovodstva firme supruga uzeti isti ovjereni ispis čisto radi usporedbe i sigurnosti.

To odnesite odvjetniku pa će on dalje. Još podatke o dužniku dati i to je to.Ako ne plati po presudi (platno nalogu) onda možete i u ovrhu.

P!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Hvala, svilena na odgovoru, sad mi je puno lakše,

častim kad dobijem povrat. Imam još dva pitanja, jel dobijem kamate za cijelo razdoblje od

dana kad sam počela otplaćivati do datuma povrata novca i kad uzimam odvjetnika jel mogu bilo kojeg ili

da gledam da je specijaliziran za ne znam stručnu riječ bankarske poslove. Hvala obećavam ne više pitanja na ovu temu. :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija