Jump to content

1 hgz -selektivni tečaj


kruhvuk

Preporučene objave

ovaj forum mi se čini najprikladnijim makar se ne radi o braniteljima ,1998 godine sam se htio zaposliti u 1 hrvatskom gardijskom zboru ,uvijet za zapošljavanje osim četverogodišnje škole i nekažnjavanja je bio i proći selektivni tečaj ,nakon raznih upitnika dobio sam poziv iz ureda za obranu za tečaj ,nakon 30 dana sam ga prošao (bit je da je tečaj bio vrlo psiho -fizički zahtjevan) ,nakon toga rekli su da ćemo dobiti obavijest o zapošljavanju ,nikada nisam dobio nikakvu obavijest ,napominjem da me posao u vojsci više ne zanima ,ali dali imam pravo na bar diplomu o završenom tečaju jel ovako ispada kao da sam 30 dana bio na paintballu to je u najkraćim crtama,hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

u tome i je glavni problem što u morhu neće ništa napraviti ,kao da sam bio u turskoj vojsci a diploma ili zahvalnica bi puno značila ,npr .neki dan sam zvao radi natječaja za prijem u hv koji je bio -rekli su mi da sam prestar i da tečaj ništa ne znači čak i da prođem na natječaju ,a vrhunac je kada su me na sadašnjem poslu pitali jel služim civilni rok :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

"Prijatelju" smatram uopće da ti nemaš promlem več si ga sam praviš.Ako Ti je tolko stalo do tog papira otiđi direkno "tamo"ili nazovi pa se informiraj oko toga i sl.

Ovaj forum bavi se ozbiljnom tematikom Hrvatskih branitelja,koji su prošli Domovinski rat,te su stradali,(također i njhove obitelji)te im je potrebna stručna pomoć gdje si i pomažemo uzajamno.......itd....

 

....oprosti zbilja si zalutao....oprostite cijenjeni forumaši malo mi se digao tlak zbog tako "važne teme"...sorry! :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

pa normalono da ne važi taj tečaj za sadašnji prijem u MORH, budući se radi o dva različita Plana i programa, mislim da ti nemaš problem..odnosno trebao si se interesirati u ono vrijeme gdje je zapelo...možda si slučajno ispao sa popisa poradi nečije ljudske pogreške koja je normalna u svim takvim administrativnim postupcima, pozdrav

kruhvuk je napisao:

u tome i je glavni problem što u morhu neće ništa napraviti ,kao da sam bio u turskoj vojsci a diploma ili zahvalnica bi puno značila ,npr .neki dan sam zvao radi natječaja za prijem u hv koji je bio -rekli su mi da sam prestar i da tečaj ništa ne znači čak i da prođem na natječaju ,a vrhunac je kada su me na sadašnjem poslu pitali jel služim civilni rok :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija