Jump to content

Hitno molim pomoć


rista

Preporučene objave

Kolege!

Imam ispit 29.10, pa sam ja odlučio s obzirom da još uvijek šepam sa znanjem da radim isključivo po pitanjima ispitivača.

Imam sva skinuta,koja su objavljena, pa Vas molim za savjet da li je to dovoljno?

koliko oni uopće mjenjaju i odstupaju od tih pitanja?

 

Komisija je Rašo,Vlahinja, Šipek, Lovrić, Vičić!

 

Posebno me zanima ak ko zna za Lovrić kaj često pita?

Hvala,to je tak kad učim ne disciplinirano.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svedrović je ok, ja sam ga slušala, moraš znati i izgleda strašniji nego što je, ustvari je ok, objavila sam pitanja pa si pogledaj, koliko sam skužila vrti ta svoja pitanja uglavnom, Gašpar ne znam, ne zvuči mi on nešto dobro, koliko sam čitala komentare, ali ne znam, Hrvoj'Šipek i Komadina su totalno ok-za njih nemaš brige a Mikšić mi se uopće nije svidio, rušio je mog kolegu....ne znam, možda je imao loš dan...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Rašo-savršen, čula sam da ne ruši nikoga, odgovara umjesto tebe, razgovara, sve super, Vlahinja isto-smješan lik, frflja, opušten, smije se-za njih dvojicu nemaš frke nikakve, Lovrić ne znam, a za Vičića je sve već rečeno. Ja bi se njega bojala da ga imam u komisiji, ali mnogi su kod njega i bezbolno prošli-dere puno po praksi, pa ako si odvjetnički ili sudački vježbenik ili iz DO mislim da bolje prolaziš

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija