Jump to content

trebam pomoc,kako?sta?koliko?


micka

Preporučene objave

sve ovisi....sam postupak moze trajati dugo, a isto tako moze i kratko... ovisi kakav je vas "buduci" advokat, odnosno kakav je sudac kojem bude dodjeljen predmet? normalno, ako je sporazumni razvod braka, tada je mrvicu kraci period! isto tako, presudnu ulogu u duzini postupka imaju maloljetna djece u tom braku i kakvi su odnosi onih koji se razvode? drz se micka... sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sta se tice odgovora, to je mala sitnica... i drugi put! ali u biti kad gledam, zafrkano je kad se razvodis!? koliko god je lipo vincanje, toliko god koji put i tezak bude razvod?!!! u vecini slucajeva- 90% sudaca- djecu dodjeli majci, uz da otac plaća alimentaciju... neznam sta da vam recem, osim da se nadam da ce sve bit ok! - pozdrav-

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jasno je meni to sve,i ne bizim od posljedica.nadam se da ce sve zavrsit normalnim tokom,ne bojim se alimentacije,nije mi tesko dat za svoju dicu,jer do sada san im da sve u zivotu,cili svoj bracni zivot san provea i jos uvik provodim po terenima,i sada san trenutno na drugom kraju svita.al sta je tu je sve ima svoju cijenu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija