Jump to content

Velika prijevara


lu345

Preporučene objave

Nakon smrti bake otac mi daruje 5/6 zemlje darovnim ugovorom ovjerenim kod javnog bilježnika,koji odvjetnica ne predaje u gruntovnicu.1/6 zemlje mi nije čista te pokrećem postupak za pronalaženje izgubljene imovine.Sve papire pribavljam sama iako imam odvjetnika on mi samo ispisuje izjave koje moj otac treba potpisati kod j.b. uz svjedoke.Kad prikupim svu dokumentaciju i te tolike izjave rasprava bude odgođena kod javnog bilježnika 2 puta jer odvjetnik ne može doći na raspravu???A onda uvidom u gruntovnicu ŠOK,moje 5/6 nigdje upisane a u rubrici plombe prijedlog ČISTE čestice na ime ljudi sa kojima je moja baka potpisala doživotni ali nije u njemu navedena ta zemlja!!!!Izvršili su ucjenu nad ocem koji je bolestan i koji je u svojoj kući odnosno njihovoj jer je baka dala njima tu kuću ugovorom o doživotnom uzdržavanjem u kojem se on odriče svog nužnog djela u korist nijh iako je teško bolestan ne radi nigdje i ne posjeduje ništa.Molim ako je tko imao sličan slučaj ili zna kakve su mi šanse da povratim zemlju te šta da uradim osim što sam uzela novog odvjetnika.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija