Jump to content

politicki mobing ili ????


marin7

Preporučene objave

...kako se zastiti od politickih poruka tijekom predizborne kampanje koje se dobivaju na mobitel, radi se VIP mrezi situacija je slijedeca....posto je broj mobitela privatna stvar odnosno nedostupan je za javnost putem imenika ili neceg slicnog i spada u nasu privatnu domenu i nasa privatna stvar je kome cemo ga i kada davati...postavlja se pitanje odakle jednoj politickoj stranci mogucnost da te iste podatke dobije od ovlastenog koncesionara Vip-a i da vrsi takav oblik propagande....ne znam gdje bih postavio ovo pitanje, ali mi se cini zanimljivo jer nas ima vise koji smo dobili te poruke na toj mrezi, a mislili smo da su nasi brojevi nesto sto spada u nasu privatnost...i da bi isti koncesionar trebao te nase podatke zastiti od zlouporabe...napominjem da su brojevi nevezani za pretplatu i ne mogu se nigdje javno iscitati...da li ovo spada pomalo u sferu krsenja privatnosti...i koje su eventualne posljedice za koncesionara ili sto je moguce uopce raditi....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

..nema broja s kojeg je poslano, odnosno ne vidi se....tako da je poruka poslana vjerovatno preko operatera ili iz neke baze....uglavnom nema moba posiljatelja...

...malo mi je sve to zanimljivo jer me bas zanima na koji nacin je njima dostupan uvid u telefonske brojeve koji se ne vode nigdje osim vjerovatno kod samog prodavaca...

...a ova stranka love ima, velika je !!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija