Jump to content

Posao u banci?


TP

Preporučene objave

Ljudi molim vas za pomoć! Ima li netko iskustva s dobivanjem posla u banci kao diplomirani pravnik? Ne zanima me neka vodeća pozicija,nego čisto kao službenik u pravnoj službi. Da li je za to radno mjesto dovoljan samo faks, bez pravosudnog, kolika se plaća može očekivati i jel se upada isključivo preko "preporuke"? :-D Unaprijed hvala,nadam se da će mi netko pomoći!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

ja sam bila u 11 mjesecu prosle godine u prvom krugu testiranja za pravnika - pripravnika u erste banci...inace, oni su oglas objavili na mojposao u 10mj...bila su dva testa - opca kultura i test strucnog znanja...prvi - to znas, sve i svasta...drugi - sto je jamstvo, hipoteka, vrste upisa u ZK, razlozi za pobijanje presude u gpp, cime dokazujes vlasnistvo za: nekretninu, auto itd., i tako jos neka pitanja ali ne mogu se sjetiti...zadnje je pitanje bilo - zasto mislim da sam bas ja prava osoba za taj posao...nakon 2 tjedna sam dobila mail da odgovaram za mjesto koje je momentalno popunjeno pa da ce me drzati u evidenciji...to je valjda ta odbijenica, iako sam iz plive dobila cisto - ne zadovoljavate hvala i dovidjenja, pa mi je ova draza:-D...cula sam da je placa nista visa od vjezbenicke u prosjecnom uredu - oko 3 700...iako mnogi tvrde da je i losija...drugi krug je bilo to psihologijsko testiranje, koliko sam cula...i engleski ...

dakle, malo obnovi znanje...i engleski - pravne izraze za neke relevantne pojmove bitne za posao u banci...gledaj mojposao i slicne stranice...i nadam se da ce naici nesto sto te zanima...zelim svu srecu i da ti ovo moje iskustvo malo bar pomogne...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija