Jump to content

geodet i netočni podaci


Gogy

Preporučene objave

Platila sam geodetu da premjeri moje zemljište. Nije mi ništa posebno pokazao, već sam potpisala nešto što mi je poturio na brzinu. Platila sam - nije mi dao račun, i otišao.

U katastru sam inzistirala da mi pokažu parcelacijski elaborat gdje su izračuni kvadrature netočni - naravno na moju štetu.

Da li je dužan doći ponovno i ispraviti greške. Srećom, još nije provedeno u gruntovnici.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dopuna: nekidan sam zamolila tog istog geodeta da dodje i da ispravi greške koje mi je počinio. Odbio je da nema vremena, da ne može, i da je bolestan. I na kraju, da i neće te da ga mogu tužiti, kako on kaže i u Bruxelles..

Njegov parcelacijski elaborat je proveden u katastru i ne znam da li se sada to može ikako ispraviti? Ima tu još grešaka, ali ne mogu vam to toliko do u detalje objašnjavati. Išla je na ruku mojim susjedima, jer u prijatelji, a meni je umanjila teren za oko 100 m2 i više.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija