Jump to content

Pozdrav svim hrvatskim braniteljima!!


ssg308w

Preporučene objave

 

Prije svega želim pohvaliti sve na stranici koji pomažu nama u rješavanju statusa koji ga još nismo rješili ili nismo otišli do kraja tako željene i zaslužene mirovine.Da nešto kažem o sebi bivši sam pripadnik spec. policije (4,5 god.) sa potvrđenim statusom HRVI 30% trajno i prije par dana sam otvorio bolovanje jer nisam prošao na sistematskom pregledu koji se provodi u Šarengradskoj već neko vrijeme za nas djelatnike MUP-a.( obrazloženje glasi nesposoban za poslove OSO-e prema pravilniku MUP-a)Pošto se već duži period liječim posjedujem šifre za 100% bolovanje pa sam bar po tom pitanju u dobroj poziciji a zanima me pošto se do sada nisam liječio od PTSP iako imam problema kolika bi mi mogla biti mirovina ili da započnem i liječenje na PTSP pošto se na posao više ne vraćam jer sad idem do kraja. Osobno zvanje mi je policijski narednik. Nadam se da će mi netko odgovoriti. U naprijed se zahvaljujem.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija