Jump to content

Baš me zanima..teoretski - pijanac u dvosjedu..blesav zakon...


dnodna

Preporučene objave

rubens, kontam ja na što ciljaš, ali mislim da ćes se ipak složiti sa mnom da nije isto voziti pijanu osobu na motciklu i u autu s 2 sjedeća mista. Nemam ja dvosjed :tuzan: Samo sam pitao kako to ide teoretski..po zakonu..Znam i sam da nije pametno voziti pijanu osobu u gepeku, al po zakonu, pošto nije dozvoljeno na sicu, dopušteno je voziti je u gepeku..samo teorija, ne govorim šta je u redu, a šta nije

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije dopušteno nasisanog voziti u gepeku, svako vozilo ima prometnu i knjižici vozila sa specifikacijom broja sjedećih mjesta (doduše ne detaljno), al veli Zakon da se to ne smije i poziva se na tehničke karakteristike vozila, isti ti je princip za vezivanje, tamo gdje je to s tehničke strane (po specifikaciji vozila) predviđeno i na zadnjim sjedalima onda je to i obavezno, druga je stvar što policija tu gleda kroz prstiće, mislim na vezanje sigurnosnog pojasa kojeg sam ti dao kao usporedbu, ne na etiliziranog putnika u gepeku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
od rubens od 25/12/2007

 

Probaj umjesto riječ dvosjed umetnuti riječ motocikcl, pa zaključi sam da li je to blesavo ili nije.

 

btw. ovo s gepekom nije najbolja ideja, bilo bi dobro da pijanca ne ubacuješ nigdje

 

evo ipak neka satisfakcija; kako današnji Jutarnji piše po novome Zakonu bit će dopušteno voziti alkoholiziranu osobu na mistu suvozača. Ne kažem ja da nisu u pravu oni koji su mi se suprotstavljali (ljudi su branili Zakon), ali mislim da je isto, što se sigurnosti vozača tiče, jel se pijanac vozi straga ili naprijed kao suvozač. Zapravo je kao suvozač sprijeda koliko - toliko vozaču na oku pa je i relativno sigurnije. relativno...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija