Jump to content

likvidatura


MAMBA

Preporučene objave

Pozdrav svima!

Pratim preko interneta papire u mirovinskom pa me zanima ako tko ima iskustva da mi malo pojasni.

Papiri su mi sa 21.12. PRIMOPREDAJA SPISA U RAD RAJKOVIĆ IVANA LIKVIDATOR TVRTKOVA 5 SOBA 112/I pa me zanima za koliko dana bi mogao dobiti riješenje o mirovin i dali ču u prvom mjesecu dobiti normalno mirovinu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prijateljev predmet je nakon njegove žalbe na prvostupanjsko rješenje o prevođenju otišlo u centralnu službu te je ona odbila žalbu.Obrazloženje je bilo da nema novih činjenica.Međutim istovremeno prijatelj je uspio da u mirovinsko stigne ispravna potvrda,koja mjenja parametre izračuna ali prekasno nekoliko dana .Što se može učiniti ,mislim na mirovinsko.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ovisi,ako netko od vas ima privremeno rješenje tada je spis bio u likvidaturi radi obračuna po tom privremenom rješenju a sad ide dalje u prikupljanje podataka za konačno rješenje.Ako piše da ide u rad uredskom poslovanju-uredsko poslovanje je naša služba koja raspoređuje spise, tako da će ga poslati sad dalje gdje već treba ići-ili u arhivu ako je spis riješen i završen ili dalje.MAMBA ako hoćeš pošalji na pm osobni brojili broj spisa pa ti pogledam sutra u čemu je točno stvar kod tebe

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija