Jump to content

Procedura ovjere glavnog projekta


BorisBK

Preporučene objave

Nedavno mi je izdana lokacijska dozvola za obiteljsku kuću (cca 200m2). Uskoro je postala i pravomoćna, te sam krenuo s izradom glavnog projekta. U lokacijskoj piše da je potrebno donjeti glavni projekt na ovjeru, sukladno novom Zakonu o građenju. Možete li me uputiti u daljnje korake? Što nakon predaje glavnog projekta? Da li ću čekati mjesecima dozvolu za gradnju ili se radi doslovno o ovjeri koja neće uzeti puno vremena? Sve predajem u V. Gorici. Hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

BorisBK je napisao:

Nedavno mi je izdana lokacijska dozvola za obiteljsku kuću (cca 200m2). Uskoro je postala i pravomoćna, te sam krenuo s izradom glavnog projekta. U lokacijskoj piše da je potrebno donjeti glavni projekt na ovjeru, sukladno novom Zakonu o građenju. Možete li me uputiti u daljnje korake? Što nakon predaje glavnog projekta? Da li ću čekati mjesecima dozvolu za gradnju ili se radi doslovno o ovjeri koja neće uzeti puno vremena? Sve predajem u V. Gorici. Hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Projekt ce Vam se ovjeriti u zupanijskom uredu, a mislim da više nebi trebali dugo cekati jer nema vise upravnog postupka, vec samo Potvrda na glavni projekt ili Ovjera u 5 minuta, dok pitate, dok vam opali pecat i napiše Potvrdu...cas posla.

Jedini je problem kaj jos nemaju pečate i potrebne obrasce da bi mogli uopce predati projekte i drugo.

:hrk::hrk:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija