Jump to content

rješenje na žalbu


crnimarko

Preporučene objave

Jesam , već barem 10 puta, referentica stalno obećava ; uskoro, evo do kraja mjeseca - to slušam od 9 mjeseca...

Kaže puno ima takvih predmeta, pa me i zanimalo jel ima još netko da je dočekao to rješenje - sve mi se čini prije ću odapet nego to dočekat...

Sve mi se čini da će ti zaostaci koje trebam dobiti otići za otplatu dugova Hypo banci, talijanima i sl.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I ja sam isto napisao prigovor na izračun mirovine prošle godine u devetom mjesecu još nisam dobijo nikakav odgovor navodno rok je šest mjeseci .

Meni je malo komplicirano navodno zbog toga što sam umirovljen kao DVO a ranjen sam u gardijskoj brigadi koeficijent mi je uzet 1,50 a ne 1,85.

Status dragovoljca nemam fali mi nekoliko dana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nećete vjerovat : danas se uhvatio telefona i ko luđak nazivao dobrih sat vremena sve moguće brojeve u Mihanovićevoj i odgovor je ; predmet je obrađen , trenutno je kod kontrolora, drugi tjedan bi on to trebao predati u expedit i ja bi uskoro trebao dobiti dugo očekivano rješenje.

Navodno zbog ovih muljaža ( Dijagnoza 1 i 2 ) sve ide puno sporije i sve prolazi dodatne provjere...

Eto nadam se dakle drugi tjedan rješenju, e pa živi bili pa vidjeli...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija