Jump to content

060 brojevi


ivan.z

Preporučene objave

prije mjesec dana nazvao sam jedan broj 060-xxx-xxx- odmah mi se javi glas i rekao dobar dan dobilii ste studio xxxxxxx zatim kaze molim pricekajte , javit ce vam se prvi operater ,, zatim svra muzika u pozadini a ja cekam i cekam i cekam...... projde 10 minuta i ja prekinem jer nema svrhe vise cekat.

za mjesec dana dobim racun i ono sto sam ja cekao naplatili su mi uredno oko 70-tak kuna.

 

pitanje-- da li smiju oni to tako raditi ili prilikom spajanja moraju reci koliko kosta taj poziv po minuti a zatim neka svira muzika koliko hoce odnosno da ja cekam operatera koliko hocu...

 

da li se tu radi o "legalnoj" prevari ( nisu duzni reci kolika je cijena ) ili treba reci kolika je cijena poziva.

napomena u oglasniku za taj poziv je uredno napisana cijena poziva.

zahvalan ivan.z

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nisam ja reko,,,,, bio sam upznat ja s cijenom ali sta ja muziku moram plačat,, negdje kazu da se ne naplačuje dok ne dobim operatera kuziš?

 

pa ne znam vise kada nesto zovem da li se naplačuje muzika jer je to onda nekakva prevara, on me mora obavjestit da znam koliko ču čakat ,, jer otkud ja znam da li postoji operater ili samo da mi uzmu novac,, mozda sam mogao cekat cjeli dan a da se operater ne javi... ili svako ko ja pa gazdi solidna zarada

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

dobro si i prošao, možeš i sam prijaviti na HP - HRVATSKE POŠTE d.d. i dogovoriti broj 060....te nuditi kredite povoljno i bez jamaca do 100.000 EURA te isto tako razvlačiti razgovore da što dulje traju i nakon 5-6-7 min. odjaviti ponudu sa kao; sav novac nam je vani, nazovite za sedam dana itd.. samo naplatiš 1 min. 50,00 kuna!! I eto ti lova do krova! :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija