Jump to content

Carinski prekršaj


kira

Preporučene objave

Poštovani !

2003. g napravio sam carinski prekršaj, pa mi je Carina odredila novčanu kaznu. Kazu nisam platio, a nije se mogla naplatiti i putem Porezne. Carina je u mjesecu siječnju 2004. godine, pismeno tražila od prekršajnog suda da se izvrši naplata "radom za opće dobro ili pritvorom", prekršajni sud nije do sada donijo nikakvo rješenje.

Dali je sve ovo sad to jest travanj 2008. g palo u zastaru.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

kira je napisao:

Poštovani !

2003. g napravio sam carinski prekršaj, pa mi je Carina odredila novčanu kaznu. Kazu nisam platio, a nije se mogla naplatiti i putem Porezne. Carina je u mjesecu siječnju 2004. godine, pismeno tražila od prekršajnog suda da se izvrši naplata "radom za opće dobro ili pritvorom", prekršajni sud nije do sada donijo nikakvo rješenje.

Dali je sve ovo sad to jest travanj 2008. g palo u zastaru.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kira je napisao:

Poštovani !

2003. g napravio sam carinski prekršaj, pa mi je Carina odredila novčanu kaznu. Kazu nisam platio, a nije se mogla naplatiti i putem Porezne. Carina je u mjesecu siječnju 2004. godine, pismeno tražila od prekršajnog suda da se izvrši naplata "radom za opće dobro ili pritvorom", prekršajni sud nije do sada donijo nikakvo rješenje.

Dali je sve ovo sad to jest travanj 2008. g palo u zastaru.

Hvala

 

ako se ne varam (nisam sigurna u ovo što pišem, jer sam malo poduže izvan svega), zastara za carinske prekršaje iznosi pet ili šest godina...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija