Jump to content

moje vlasništvo, a ne mogu prodati!Pomoć!


tea_t

Preporučene objave

Molim za savjet. Suprug i ja imamo obiteljsku kuću u BiH, koja je u jednom dvorištu skupa s još dvije kuće - jedna je od njegovih roditleja, a druga od njegove sestre. Naša kuća je 1/1 na mog supruga, parceliranje je napravljeno još prije rata i parcela na kojoj je naša kuća je uredna i odvojena od drugih, tj. glasi na mog supruga. Prilaz kući (put/staza) glasi 1/3 i pripada suprugu, njegovoj sestri i njegovim roditeljima (dakle, tri vlasnika za tri kuće, jedan put, sve uredno uknjiženo). S obzirom da se sad pojavio kupac za našu kuću i da mi imamo sve ovlasti da je prodamo (uredni su nam papiri), ipak imamo problem. Svaki put kad se pojavi potencijalni kupac, gospođa majka (mama od supruga) izađe van iz svoje kuće i otjera kupca. (napomenula sam da su sve u istom dvoristu i da čak i ako se kuće fizički odvoje, tj. ograde, svejedno ona može ometati prodaju). Ne znam što nam je činiti jer situacija je ionako teška, baka je malo ljuta zbog nekih razlgoa koje su joj druga djeca nametnula-recimo ljubomora i sl., da ne duljim, ali činjenica je da nam ona ometa prodaju i da zbog toga ne možemo prodati,a s pravne strane sve je uredno i nema prepreka. Što možemo učiniti, MOLIM VAS pomozite! :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija