Jump to content

hitan odgovor trebam !!! Posredovanje.


Darda

Preporučene objave

Bili smo na glavnoj raspravi 9 ovog mjeseca,te je posredovanje prebaceno u Daruvar gdje se nalazi bivsa i djeca ,dobio sam drugi dan rjesenje u vezi posredovanja da ce biti u Daruvaru itd no navedeno je da moramo u roku 15 dana pokrenuti postupak posredovanja.Sad me zanima sto se desava ako nitko od nas oboje ne pokrene postupak posredovanja.Molim za odgovor po tom pitanju a sto se tice djece iako sam bolestan tesko znam da cu financijski doprinjeti vise od bivse za djecu, bar dok jos mogu raditi ovo sto radim...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ukoliko niti jedan od supružnika ne pokrene postupak posredovanja pri CZSS posredovanje se neće održati.

Ako bračni drugovi ne dostave sudu tzv.stručno mišljenje posredovatelja u vremenskom periodu od jedne godine od kada su upućeni sudskim rješenjem na posredovanje prije razvoda braka,sud će smatrati da je tužba za razvod braka povučena i obustavit će postupak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija