Jump to content

reklamacija robe nakon isteka reklamacijskog roka


pehista

Preporučene objave

prodavatelj ne želi uvažit reklamaciju za proizvod koji je kupljen na neviđeno, ne isprobano i koji košta pozamašnu svotu novaca mada je uplačena samo polovina iznosa.

koje su šanse da se reklamacija uvaži jer prodavatelje govori da će se ići na prisilnu naplatu i plačat će se penali jer nisam htijela robu ostaviti kod njih, zašto da ostavim ako mi neće uvažit reklamaciju? ali ja im drugi dio iznosa zasigurno neću uplatit..

imam li ja tu kakvu šansu? i šta bi trebala napravit, uz robu sam dobila samo račun.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

radi se o antidekubitus presvlaci za madrac ( protiv magnetnog zračenja) presvlaka je napavljena od neke pjene na strani na kojoj se leži je vuna na doljnjoj strani su nekakve elastike i debeli šavovi, debljina te presvlake je cca 5-8 cm. Na tome je dosta negodno spavat jer je premekano i kćer mi se znoji jer je prevruće (onda se otkriva pa prehladi...) rekli su mi da ga okrenem na drugu stranu a opet na drugoj strani sve žulja i grebe radi šavova.

kupila sam na neviđeno jer su prodavatelji došli doma da izmjere jačinu podzemnog zračenjenja.

U trenutku narudžbe nisu imali nikakav uzorak niti su mi rekli da ga mogu testirat pa odlučit o kupnji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Tako je to kada kupite stvar na neviđeno. Reklamacija ne dolazi u obzir jer stvar nije pokvarena (koliko sam shvatio) već je samo ##### koje nije nikom potrebno. To što je vruće i neudobno nije za reklamaciju, ako niste drugačije ugovorili, što niste, jer eto svi objekti koji štite od zlih podzemnih radijacija su takvi...ako me razumijete, ako ne onda ću reći ovako: preveslalo vas...platite i zaboravite, inače će Vas tužiti, vi ćete istaći da stvar nije bila kakvom ste ju očekivali, oni će reći da je to baš eto po specifikacijama i to je to.

 

Pouka: ne kupovati stvari na neviđeno, posebno ne ovako apstraktne svrhe

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija