Jump to content

Suglasnost iz inozemstva


mc2

Preporučene objave

imam jedan problem i stavrno bi bio zahvalan ako mi moze neko pomoci.

Dobio sam lokacijsku dozvolu ali nije jos pravomocna jer u urbanizmu nisu dobili povratnicu od jednog susjeda koji, by the way, zivi u Americi. Proslo je vec 3 mjeseca i sad mi kazu u opcini da mogu poslati "potraznicu" ali da ce to trajati jos 6 mjeseci !!! Dali mi moze neko rec ako ima kakvog iskustva s tim i ako se to moze kako skratiti.

takodjer me interesira ako je zahtjev predan prije 01.10.07., a lokacijska je izdana u 2008 godini (znaci novi zakon o gradnji na snazi). Da li je potrebno slati rjesenja na adrese susjeda ili je dovoljno samo izvjesiti to na oglasnu plocu ? Panicno pokusavat nac rjesenje da izbjegnem to cekanje. Unaprijed zahvaljujem :-x

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

vjerojatno ste već razmišljali o tim opcijama, ali ipak..

 

pokušajte osobno kontaktirati Amera, vjerojatno se na netu može lako naći mail. postoji šansa da vam potpiše suglasnost i dostavi mailom/faxom. ako ništa drugo, možda vam da aktualnu adresu, tako da dopis više ne luta ako je bilo promjene.

 

pitajte referenticu da li novi dopis možete poslati DHLom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija