Jump to content

molim hitno


bombonina

Preporučene objave

Suprug i ja živimo u stanu mojih roditelja na adresi na kojoj oni ne žive. Nakon niza njegovih prevara želim ga iseliti iz stana i pokrenuti razvod. Imam sastavljen sporazumni prijedlog razvoda koji je on potpisao u afektu prošle godine u 11 mj. da li on vrijedi sada da ga predam na sud?

Možda bi bilo bolje da prepustim sve odvjetnici s obzirom da on nije nikada bio prijavljen u Zg-u i da bi morala odlaziti u drugi grad i da bi mi on mogao raditi probleme jer ga želim iseliti jer se poćeo preijetit da će me ubiti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jer ga želim iseliti jer se poćeo preijetit da će me ubiti?

 

ako se tako jako bojiš, onda ga prijaviš policiji :vrti: a ti bi njega za kaznu što ti prijeti ubojstvom - iselila :-o

ženo ako se osjećaš ugroženo, prijavi policiji prijetnje :-o

 

a taj sporazum mora predstavljati stvarnu volju oba bračna druga, neće ti taj zahtjev za sporazumni razvod braka nikako proći ako se muž usprotivi na sudu tome.

u tom slučaju će sud postupati tako da će voditi postupak u kojem si ti tužiteljica a on tuženik u sporu za razvod braka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija