Jump to content

prijetnja susjeda 2


diksi

Preporučene objave

Molim Vas uputu,kako dalje u vezi prijetnje susjeda.Susjed mi je prijetio da će me ubiti uz to vikao na mene da sam budala,bilmez,psovao mi mater.To sve se odigralo pred mojom suprugom i malodobnim djetetom,završio sam u bolnici 8 dana zbog stresa,slučaj isti dan prijavio policiji.Policija je obavila krim obradu i podnijela kaznenu prijavu protiv istog.Bili smo na sudu gdje su uzete izjave od okrivljenog,mene ,supruge i djeteta,te materiajlni dokazi od hitne i bolničkog liječenja.Međutim na sudu okrivljenik izjavljuje (tako je i policiji izjavio)da se to uopće nije desilo i da ima dva svjedoka koji će potvrditi da nije bio tada u mom dvorištu nego u dvorištu preko puta kod susjeda.on je bio kod njih ali tek nakon što je meni prijetio otišao je knjima da ima alibi.Oni su spremni lagati za njega pošto su kolege s posla.Što ja mogu sad učiniti,ovi će lagati za njega i ispast će da sam ja lagao ili lud.Ne znam što da radim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala lijepa,vjerujem da će sudac uvidjeti tko laže ,a tko govori istinu...barem se nadam.

Jer ne bi tri različita doktora potpisala da sam bio u stresu(hitna,liječnica obiteljske medicine -napisala uputnicu hitan pregledi liječnica psihijatar-napisala hitan prijem u bolnicu, koja je inače stalni sudski vješštak poznata u cijeloj hrvatskoj i koja je napisala dijagnozu reakcija na stes i držala me 8 dana u bolnici pod jakim sedativima ,sve je opisano u otpusnom pismo).Ako sud neće vjerovati meni i mojim bližnjima mislim da bi trebao vjerovati doktorima.

 

Molim komentar na ovo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bio na sudu ponovo,došli i ta dva svjedoka(lažna koji nisu ništa mogli ni vidjeti ni čuti).Tijekom ispitivanja pokušali su lagati i dati alibi nasilniku koji mi je prijetio.Međutim sudac je bio na visini svoje zadaće ,tako ih je ispreskakao pitanjima da nisu znali gdje su.Postavljao im je ista pitanja na različite načine ,pri tom su ovi davali konradiktorne izjave.Nisu više znali što su rekli prvi put.Svaka čast sudcu,vratilo mi se povjerenje u pravosuđe u koje sam iskreno sumnjao.Nasilnik je na licu mjesta osuđen na 4 mjeseca zatvora ,godinu dana uvjetno.

Puno hvala moderatoru koji mi je dao snage i uputio me da budem civiliziran na sudu jer je to jako teško ostati kad vidiš da osobe lažu protiv tebe .Nadam se da će se ovaj smiriti i neće biti više problema,nažalost i s takvim susjedima se mora živjeti ali nije ugodno.

Savjetujem svim ostalima da izbjegavaju bilo kakav konflikt sa susjedom ako znaju da je nasilan,ali ako to prelazi sve granice samo neka strpljivo bilježe dan ,vrijeme i mjesto kad se to dešavalo i po mogućnosti svjedoke,takođe obavještavaju policiju.Kad se toga nakupi treba pokrenuti kazneni postupak i imaju puno šanse da se takvim nasilnicima stane na kraj.Još jednom pozdrav i hvala moderatoru (ili utjerivaču zakona,ne znam koji mi je odgovorio).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija