Jump to content

psiholoska potpora...koliko je vazna?!


leut

Preporučene objave

Ucim od 2. mjeseca, ali evo me na smo nekoliko dana od ispita i sve cini mi se da neznam dovoljno. jeli to normalno??

i usitinu kad ponavljam cini mi se da neke stvari jednostavno necu moci izvicu iz glave kad bude trebalo.

pogotovo ovi pusti rokovi...30,15,8,3...mjesec dana, 60 danana, 1 god 3 god.. 5 god... objektivni-subjektivni...zakonski, sudski... :misli:

 

bojim se da cu blokirati na jednoj stvari i da ce to utjecati na cijeli niz ljedeci pitanja...jer si necu moci oprostiti sto nisam uspjela izvuci iz glave to prvo pitanje... ah..trebalo bi biti opusten...ali kako se opustiti?

 

a dobro. utjeha mi je kad znam da ima jos nekoliko vas koji se osijecaju kao ja, haha

 

sretno nam bilo.. svima

:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Shvatiš da nisi sam kada čuješ da tvoje kolege misle i osjećaju isto.

 

Rokovi nisu presudni za tvoj pad ili prolaz. Ako lupiš mjesec dana, a rok je 30 nitko ti to ne uzima za zlo.

 

Nitko ne zna sve.

 

Znam da to nije neka utjeha, ali je najvažnije da budeš na dan ispita siguran u sebe i u to da si napravio najbolje što si mogao.

 

Sretno, sada je najvažnije učiti koliko fizički možeš.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija