Jump to content

usmeni 03.07.2008.-Vičić i ja sami?


lolla0202

Preporučene objave

Poštovani supatnici,

 

Pa kaj nitko nema usmeni 03.07.2008., zar zaista nitko ne želi sudjelovati u ugodnom ispitivanju gospodina Vičića, u tom prekrasnom iskustvu?Pa nije valjda da smo on i ja sami? :misli: Nije moguće, ostali su odustali? :-o

Meni samo pred očima ide pjesma: "Letio sam nekad, letio i ja..."

Ojoj, letit cu iz dvorane kad me se dočepa :palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

komentar na svedrovića je-frajer je ok. Međutim, svi su oni ok, ako imaš znanje...u što sam ja počela sumnjati...vrlo skromno....

Po onim pitanjima koje imam čak ni Vičić ne ispituje ništa što nije u zpp-u

jel imaš možda presude iz građanskog? imam mali problem s njima, ne mogu ih nabaviti.

A čula sam da su se počele vrtiti neke nove presude i iz građ. i iz kaz., znaš li nešto o tome i imaš li ih možda?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hej lolla, malo sam dosadna, ali oprostit ćeš mi...

kako ti ide? mislim na učenje..ja sam malo nervozna, malo mislim da je ok, a onda se uhvatim da ne mogu suvislo složiti jevnu rečenicu, što za ovaj ispit nije dobro.

Od ovih naših ispitivača sam slušala samo Crnića i Markovića, i oni mi se zasista čine ok.

Ma, :namiguje::namiguje: biti će to sve dobro.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ima dana kad mi se cini da cu proc i da sve znam, a onda se opet ulovim da nemam pojma neke osnovne stvari, da ne mogu zamamtit osnovne rokove, i onda mi se cini da sam lagano retardirana:misli: Pa, kako?

Prosla mi je prijateljica jucer...Jos ti i ja, pa mozemo piti :smijeh:

Ovih dana ne mogu zaspat pa popijem svaku noć dalmatinsku rakiju, hm, ucenje pravosudnog je dobar put da se postane alkoholičar, ali bez rakije ne mogu spavat :-D

Uči, jos malo pa se vidimo, adio :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija