Jump to content

Oduzimanje vozačke nakon presude?


Bojanc

Preporučene objave

Prije svega,pozdrav!!

Bogu hvala što sam naišao na ovaj portal jer nigdje nemogu dobiti potrebnu informaciju?

Dakle,oduzeta mi je vozačka zbog alkohola (1 promil),na 3 mjeseca,kazna 1200kn,bez kaznenih bodova.

Nisam nikad kažnjavan pa sam i dobro prošao-mala kazna,bez bodova i to sam mislio pošteno odguliti al neće moći-a zašto??

Pa platio ja kaznu,presuda je bila još u 2mj 2008. a meni još ne dolazi poziv da odnesem vozačku??

I šta sad-do kada ću ja to čekati?

Mislio sam da će to odmah,al sad me fino zahvaća i novi zakon pa i nije više pametno voziti bez vozačke-15000kn kazna???

Jel postoji kakav vremenski rok za dostavu poziva i sl? :-?:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bojanc je napisao:

Prije svega,pozdrav!!

Bogu hvala što sam naišao na ovaj portal jer nigdje nemogu dobiti potrebnu informaciju?

Dakle,oduzeta mi je vozačka zbog alkohola (1 promil),na 3 mjeseca,kazna 1200kn,bez kaznenih bodova.

Nisam nikad kažnjavan pa sam i dobro prošao-mala kazna,bez bodova i to sam mislio pošteno odguliti al neće moći-a zašto??

Pa platio ja kaznu,presuda je bila još u 2mj 2008. a meni još ne dolazi poziv da odnesem vozačku??

I šta sad-do kada ću ja to čekati?

Mislio sam da će to odmah,al sad me fino zahvaća i novi zakon pa i nije više pametno voziti bez vozačke-15000kn kazna???

Jel postoji kakav vremenski rok za dostavu poziva i sl? :-?:-D

 

Vi slobodno možete upravljati vozilom dok Vas ne pozovu na žig vozačke dozvole.E sada, što se tiče toga da bi Vi požurili njih s time da Vam što prije oduzmu vozačku pa da rok od 3 mjeseca "prebrodite" što prije možete probati na MUP-u pitati ako imate takvu opciju i ako je možete predati.Naravno sve opet ovisi o njima,ali mislim da će te ipak morati čekati.Uglavnom probajte.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Bojanc je napisao:

Prije svega,pozdrav!!

Bogu hvala što sam naišao na ovaj portal jer nigdje nemogu dobiti potrebnu informaciju?

Dakle,oduzeta mi je vozačka zbog alkohola (1 promil),na 3 mjeseca,kazna 1200kn,bez kaznenih bodova.

Nisam nikad kažnjavan pa sam i dobro prošao-mala kazna,bez bodova i to sam mislio pošteno odguliti al neće moći-a zašto??

Pa platio ja kaznu,presuda je bila još u 2mj 2008. a meni još ne dolazi poziv da odnesem vozačku??

I šta sad-do kada ću ja to čekati?

Mislio sam da će to odmah,al sad me fino zahvaća i novi zakon pa i nije više pametno voziti bez vozačke-15000kn kazna???

Jel postoji kakav vremenski rok za dostavu poziva i sl? :-?:-D

 

ako vam se žuri za upisivanjem zabrane, a kažete da je rješenje napisano u veljači 2008.g, ja pretpostavljam da je isto i pravomoćno i izvšrno davno postalo, pa stoga neka vam ne bude teško da odete sa svojim rješenjem u nadležnu pp, zajedno sa dragom vozačkom, i tražiti da vam se zabrana upiše...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija