Jump to content

trazim posao


jadraos

Preporučene objave

  • 3 tjedna kasnije...

jadraos je napisao:

diplomirana pravnica,

diplomirala 11.4.2008. na pravnom fakultetu u osijeku, trazim posao u struci, osijek i okolica.

poznajem njemacki i engleski jezik, vozacka dozvola b kategorije.

 

ma šta najesen...odmah, kad sam vidio kakva je situacija kod nas nakon par mjeseci odmah mi je sve bilo jasno...u Zagrebu stalno traže, bio sam na razgovorima i testiranjima pa će valda neš bit...a glede Flokija, jedan lega je imo prosjek 5.00 pa nije bilo posla i onda je upo na fax kao asistent, dakle floki probaj na faxu, ako ne uzmi šta se ponudi (a možeš i u neku stranku probat :palac: )

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dioničar je napisao:

Floki je napisao:

hvala na savjetu, ali pravni fax je obiteljski biznis (mislim pritom na jedan konkretno, ostala 3 mi nisu poznata u tom pogledu).

 

da znam za taj jedan fax, ali ima nekih naznaka da kreće nabolje

 

ja pouzdano znam da još jedan sin pretendira na jednu od katedri.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

da, i ja sam stekla dojam da je navedni fax obiteljski biznis. meni nije bas lako otici u zg, tako da sam zasad u os, sacekat cu jos malo, ali nemam velike nade. hvala svima na dobrim zeljama. trenutno trazim i neki dodatni posao za popunjavanje budzeta, pa molim da mi netko javi ako zna za neki prikladan. radila bih honorarno, ali jos nisam pronasla nista prikladno. ne mogu preko stuca, pa mi je to problem... razmisljam, mozda bih i cuvala necije dijete ili nesto slicno, ne znam, u os nije bas neka ponuda poslova.. :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija