Jump to content

kako dobiti što veću odštetu??


vb24

Preporučene objave

Prije 2 dana doživjela sam prometnu nezgodu kao vozačkica skutera na povratku s posla (dakle, ubraja se u ozlijedu na radu). Sa mnom je na skuteru kao suvozačica bila prijateljica koja je ujedno i vlasnica motora. Sa skutera nas je srušila pijana vozačica osobnog automobila (1,84 promila alkohola u krvi). Nas dvije prošle smo s lakšim tjelesnim ozlijedama (natučenost, ogrebotine i plavice). Vozačica automobila bila je veoma agresivna, prijetila nam je i smrću jer smo zvale policiju i svakako nas je pokušala isprovocirati. Suvozačica i vlasnica skutera namjerava tražiti odštetu za ozlijede, pa me zanima koliko je potrebno provesti na bolovanju da bi se mogla dobiti najveća moguća odšteta te koliki su okviri tj. preporuke Vrhovnog suda o visini odštete za lakše ozlijede. Također me zanima da li su istinite informacije da se postupak može okončati u svega 2-3 mjeseca? Unaprijed zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija