Jump to content

Etažiranje kuće ako si vlasnik 1/2


Step

Preporučene objave

....moj otac i njegov brat su vlasnici 1/2 kuće od 300 m2 u Zg-u, i kako to biva cijene kvadrata skaču, tako njegov brat radi probleme.... uzima - koristi veči dio tavana, podruma, dvorišta sve to radi smjerano da bi prodali kuću ili samo zato jer je takav...

 

več je nekoliko puta zvana policija ali njihov odgovor je: ne riješeni imovinsko pravni spor...riješite to putem suda..

 

sada je voda došla do grla, jer brat neželi plačati vodu (koja je zajednička), normalno odvajanje vode nije moguće jer vodoprivreda ne želi odvojiti vodu ako nema suglasnost oba vlasnika..a normalno mi nemamo suglasnost...

 

sve to bi riješilo etažiranje, pa bi se znalo što je čije, ali neznam dali je moguće to provesti bez suglasnosti oba vlasnika.

 

 

p.s. prodaja ne dolazi u obzir jer je otac sentimentalno vezan za kuću, dok je u "pravu" neznalica pa ne želi na sud

 

ali ako sve propadne čuo sam da postoji neka opcija podnjet tužbu na općinskom sudu pa ako se on ne odazaove u roku od 15 dana....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija