Jump to content

Posjedovanje


123321

Preporučene objave

Trebao bi malu pomoc od iskusnih. Naime nedavno sam uhvacen sa 0,5g marihuane. Prosao sam bez konflikata i vrlo brzo je to bilo rijeseno dobio sam rijesenje od drzavnog odvjetnistva da sam pocinio beznacajno djelo, nisam morao ici na razgovore ili na odvikavanje znaci sreca u nesreci.

 

Sad me brine kakva su moguca ogranicenja kasnije u zivotu, nakon sto zavrsim fax i ako dobijem priliku za posao na nekom visem mjestu ili nesto takvo, bilo bi katastrofa da me takva glupa pogreska iz teen dana sprijeci u uspjehu. Molio bih da mi se to malo pojasni di sam sve evidentiran i to.

 

P.s. cuo sam da se nesto brise nakon tri godine od dogadjaja samo neznam tocno sto.?

 

Hvala vam puno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U MUP-u, SOA-i i Ministarstvu vanjskih poslova posao gotovo sigurno nećeš moći dobiti. Sve ostale državne službe su ti uglavnom otvorene.

 

I napomena da ćeš biti prekršajno gonjen unatoč odbačaju od strane ODO-a. Kazna od koji 2000 do par tisuća kuna.

 

Nećeš se voditi u kaznenoj evidenciji. Trebao bi u prekršajnoj, ali to ne funkcionira pa te tamo neće biti, a i d ate bude biše se nakon " godine

 

Biti ćeš samo u policijskim evidencijama, ali i to je dovoljno da te odbiju u gore navedene službe prilikom sigurnosnih provjera.

 

Te 3 godine se odnosi na kaznenu evidenciju. Tu bi bio upisan da si proglašen krivim u kaznenom postupku. Kako je prijava odbačena nema te u toj evidenciji

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Utjerivaczakona je napisao:

U MUP-u, SOA-i i Ministarstvu vanjskih poslova posao gotovo sigurno nećeš moći dobiti. Sve ostale državne službe su ti uglavnom otvorene.

 

I napomena da ćeš biti prekršajno gonjen unatoč odbačaju od strane ODO-a. Kazna od koji 2000 do par tisuća kuna.

 

Nećeš se voditi u kaznenoj evidenciji. Trebao bi u prekršajnoj, ali to ne funkcionira pa te tamo neće biti, a i d ate bude biše se nakon " godine

 

Biti ćeš samo u policijskim evidencijama, ali i to je dovoljno da te odbiju u gore navedene službe prilikom sigurnosnih provjera.

 

Te 3 godine se odnosi na kaznenu evidenciju. Tu bi bio upisan da si proglašen krivim u kaznenom postupku. Kako je prijava odbačena nema te u toj evidenciji

 

Hvala na informacijama, sto se tice novcane kazne u policijskoj postaji sam suradjivao itd, policajac je rekao da necu morati platiti kaznu pa me sad to malo iznenadilo, di mogu to provjeriti sto se tice te kazne, kad bi to trebalo doci i u kojem obliku?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znaci unatoc ovom kako rjesenje kaze da je pravni lijek nepotreban, morat cu ici na saslusanja? Mogli su barem neke informacije napisati u tom pismu, znaci sto mi je sad ciniti mogu samo cekati poziv za saslusanje ili mogu negdje otici da se situacija napokon rijesi. Isprika na ovoliko pitanja ali sve mi je ovo nepoznanica jedino ovako mogu nesto saznati, hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To rješenje kojim općinsko državo odvjetništvo odbacuje prijavu nema praktički nikave veze sa prekršajnim postupkom. Ono se odnosilo na eventualni kazneni postupak kojeg neće biti jer je beznačajna količina marihuane (mješane s duhanom).

 

Prekršajni postupak se vodi i za najsitnija posjedovanja temeljem zahtjeva za pokretanje prekršajnog postupka. Dakle isto kao i za svaki drugi prometni prekršaj sa sličnim kaznama.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija