Jump to content

Zastara ,prometni prekršaj


Ronald1972

Preporučene objave

20.07.2005. zaustavljen sam zbog prebrze vožnje. policajac mi je napisao prekršajni nalog i rekao da se mogu žaliti u policijskoj postaji koja je izdala prek. nalog u roku 8 dana. ja sam došao s žalbom 28.07.2005.(četvrtak) u pol. stanicu i želio sam predati žalbu ali su mi rekli da primaju samo do 13 sati i da dođem sutradan. Rekao sam da je sutra(petak) te da ističe rok žalbe na što su mi rekli da se subote i nedjelje ne računaju i da mogu sutradan donijet te će sve bit u redu.tako sam i napravio te su oni uredno primili žalbu ne imajući primjedbe na datum. pošto sam bio neiskusan nisam znao da se može poslat poštom. sad pitam, pošto sam saznao da mi je na to odbijena žalba i vjerojatno donesena nekakva presuda koju nisam nikada primio , da li je nastala zastara i da li se ako nije eventualno mogu opet žaliti na tu njihovu presudu te da li ima šanse da ako već nije, sve stupi u zastaru?

 

 

hvala na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija