Jump to content

problem sa susjedom


ilje

Preporučene objave

Postovanje

na svom privatnom posjedu zelim postavit satelitsku antenu

155x166cm i susjeda se buni kaze da ce ta antena zracit njenu djecu antena ne prelazi granicu mog zemljista niti zracnom linijom a niti je u pravcu njene kuce isto tako koliko mi je poznato antene ne zrace nije to odosiljac nego obicna antena za prijem sat signala pitanje je sad da li ja smjem na svom postavljat antenu posto se ja ne nalazim u zgradama nego na vlastitom posjedu..

Drugo pitanje imam i psa Boxera za njega mi govori da pas mora bit odaljen sedam metara od ograde pas inace boravi u hodniku kuce a dan provodi u nasem dovoristu koje je ogradjeno ogradom po njihovom on ne smje setat po svom dvoristu da li je to istina ??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pas smije biti u tvom ograđenom dvorištu! samo nesmije preči u njihovo dvorište, antenu stavi sukladno komunalno redu (ako si u gradu zagrebu onda je moraš staviti na stranu kuće koja ne gleda na glavnu cestu) inače ove fore sa zračenjem nema u nikakvom zakonu pa te netreba brinuti!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Step je napisao:

pas smije biti u tvom ograđenom dvorištu! samo nesmije preči u njihovo dvorište, antenu stavi sukladno komunalno redu (ako si u gradu zagrebu onda je moraš staviti na stranu kuće koja ne gleda na glavnu cestu) inače ove fore sa zračenjem nema u nikakvom zakonu pa te netreba brinuti!

ja Vam se zahvaljujem na odgovoru pozz ilje...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Step je napisao:

(ako si u gradu zagrebu onda je moraš staviti na stranu kuće koja ne gleda na glavnu cestu) inače ove fore sa zračenjem nema u nikakvom zakonu pa te netreba brinuti!

Malo ispravka..glede satelitske antene za prijem sa satelita ASTRA ili HOT BIRD.

Satelitsku antenu NEMOŽEŠ postavljati na stranu gdje ti se svidi, već prema položaju geostacionarnog satelita, a to je oko 13 stupnjeva jugoistočno.

Dakle, antenu nemožeš staviti na sjeverozapadnu stranu zgrade jer ti onda niti ne koristi.

Toliko o tehničkom dijelu .

Good luck

Mike

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija