Jump to content

Da li su nas zaboravili?


manfred

Preporučene objave

POZDRAV SVIMA

 

 

Branitelj sam od 1990 god.kao pripadnik MUP-a pa sve do kraja nesretnog rata ,a u kojem sam stradao (ranjen) i 30% sam HRVI sa trajnim rješenjem, te se liječim od PTSP-a.

 

Trenutno sam u postupku za mirovinu kao i večina mojih kolega i poznanika koji su prošli razne komisije prije stupanja u mirovinu i kada ih slušam nije mi jasno na koji način se izračunavaju mirovine jer se HZZO koristi sa više modela izračuna pa ispada kako im se sviđaš takvu češ mirovinu dobivat, a da nedem u detalje o kojima svi znaju kako se mirovine rješavaju putem veza i vezica, pa mi mali ljudi stradamo zbog takvih i na nama se lomi sve, a kada je trebalo braniti Našu lijepu svi smo dobri bili ,dok u današnje vrijeme nas zaboravljaju.... :palacdolje::place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

manfred je napisao:

POZDRAV SVIMA

 

 

Branitelj sam od 1990 god.kao pripadnik MUP-a pa sve do kraja nesretnog rata ,a u kojem sam stradao (ranjen) i 30% sam HRVI sa trajnim rješenjem, te se liječim od PTSP-a.

... HZZO koristi sa više modela izračuna pa ispada kako im se sviđaš takvu češ mirovinu dobivat.... :palacdolje::place:

Ukoliko u mirovinu ideš kao pripadnik MUP-a - pod uvjetom da ispunjavaš zakonske uvjete - u mirovinu možeš ići po odredbama dva različita zakona pa će i način izračuna mirovina u ta dva slučaja biti različit.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija