Jump to content

pravo na otpremninu


brlog

Preporučene objave

nisam još dobio nikakve papire u kojima bilo što piše, tek mi ga planiraju dati, znači utorak, pon, srijeda whatever, ali neminovan je, imao sam ugovor na neodređeno, kao branitelj imali su neke povlastice na mene, ne znam koliko to uopće ima ikakvog utjecaja, ali dobro, da li imam pravo na god. odmor?

I nismo imali kolektivni ugovor koliko znam...Sokol marić je firma

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

brlog je napisao:

nisam još dobio nikakve papire u kojima bilo što piše, tek mi ga planiraju dati, znači utorak, pon, srijeda whatever, ali neminovan je, imao sam ugovor na neodređeno, kao branitelj imali su neke povlastice na mene, ne znam koliko to uopće ima ikakvog utjecaja, ali dobro, da li imam pravo na god. odmor?

I nismo imali kolektivni ugovor koliko znam...Sokol marić je firma

 

onda i niste bas dobro obavijesteni. sokol maric ima kolektivni ugovor za koji se rsrh borio da se prosiri na citavu djelatnost zastitarstva odlukom ministra.

 

http://www.rsrh.hr/zastitkol.htm

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1./ ako vam daju redoviti otkaz i to poslovno uvjetovan ili osobno uvjetovan, imate pravo na otpremninu.

2./ ako vam daju redoviti otkaz, ali uvjetovan skrivljenim ponašanjem, nemate pravo na otpremninu.

3./ ako vam daju izvanredni otkaz, nemate pravo na otpremninu.

4./ ako sklopite sporazumni prestanak ugovora o radu, nemate pravo na otpremninu, osim ako drugačije ugovorite u sporazumu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija