Jump to content

Ponovno na probni rad


Jethro

Preporučene objave

primljen sam za stalno (neodređeno) u državno firmi već 3 godine.

nakon svađe samo sa jednim rukovodiocom managerom (sa njim su vi bili na ratnoj nozi) koji mi je htio dati otkaz iz osobnih razloga, došlo je do vrlo otvorene svađe. nakon cile-mile, otkaz dobiva - on. no prije njegovog otkaza, pokušao me na sve moguće načine otjerati i kad nije uspio, ukinuo mi je radno mjesto i ponudio otkaz sa ponudom radnog mjesta - ali uz probni rad.

znam, onda bi prošlo ta 4 mjeseca i ne bi mi produžili i dobio bih otkaz. u međuvremenu sam poduzeo neke stvari i on je dobio otkaz.

nakon toga, meni su već 2 puta došla dva ugovora, aneksi, u kojima se spominje probni radi, no naglašava se da je na snazi ugovor na neodređeno.

 

eh, može li se sada poslodavac sjetiti i

meni jednostavno reći: nisi zadovoljio na probnom roku novog ugovora, nemamo te gjde vratiti jer smo u međuvremenu ukinuliu tvoje radno mjesto, evo ti otkaz?

 

sada sam sa svima ok, no jednostavno se bojim da ne dobijem otkaz da se ne bi maknuli svi sudionici svađe.

 

imam li pravo na tužbu ako dobijem otkaz, tj ako mi ne produže, vele da nema mog radnog mjesta više?

inače, sindikalni sam povjerenik.

pozdrav&hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija